עצומה:

עבריינים מורשעים –
לא בכנסת ובממשלה!

מספר חתימות:

מספר חתימות:

13,884 / 20,000
13,884 / 20,000

אנחנו נאבקים כבר שנים להבטיח ממשלה נקייה מכל שחיתות! הגיע הזמן גם לחוקק את זה.

שוב ושוב מתפוצצות פרשות שחיתות. שוב ושוב אנחנו רואים שמושחתים, עבריינים מורשעים, אנשים שללא בושה גנבו מהכיס של הציבור – מתכננים את שובם לחיים הציבוריים, לשלטון – ולניהול החיים והכסף של כולנו.

עבריינים מורשעים כבר חזרו לכנסת ולממשלה, אולי אחרים יגיעו לכלא בקרוב – חייבים לשים לזה סוף!

בזמן ששני שרים מכהנים וראש הממשלה שלנו בכבודו ובעצמו עם חשדות והמלצות שמרחפות מעל ראשיהם, אין זמן יותר טוב להעלות שוב את הצעת החוק של ח”כ מיקי רוזנטל. אחרי שבשנה שעברה הפילו לנו את ההצעה – אנחנו צריכים אתכם איתנו!

 הצעת החוק קוראת להרחיק לצמיתות את מי שהורשע בשוחד מהכנסת והממשלה, ולמורשעים אחרים – להכפיל את תקופת הקלון. אדם מורשע לא יכול להיות מאבטח שאמון על ביטחון הציבור – אין שום סיבה שהוא יוכל להיות נבחר ציבור, שביטחון הציבור, כמו גם כספי הציבור, מופקדים בידיו.

הצטרפו למאבק שלנו וחתמו על העצומה – שומרים על הממשלה והכנסת מעבריינים מושחתים!

שתפו בפייסבוק
שתפו בוואטסאפ

הצטרפו עכשיו למאבק – חתמו על העצומה >>

2/12/18

העצומה נפתחה

התנועה למען איכות השלטון בישראל שמה לה למטרה קידום ממשל איכותי יותר עבור אזרחי ישראל. התנועה רואה בדמוקרטיה אפקטיבית ומוגנת צורך חיוני, על אחת כמה וכמה במדינה צעירה כמדינת ישראל. במשך השנים התנועה הציבה עצמה כ”כלב השמירה” על שלטון החוק, על טוהר המידות ועל טובת הציבור.

עצומות אחרונות של התנועה לאיכות השלטון:

מנותקים נמאסתם! לא להעלאת השכר של הח״כים!

אז מה, לא רק שאתם מסרבים לכל יוזמה של קיצוץ במשכורת אתם מסרבים גם לכל יוזמה שתמנע את המשך השדרוג המטורף במשכורת שאתם מקבלים מדי שנה

מושחתים נמאסתם! הצטרפו אלינו למאבק בשחיתות!

הצטרפו אלינו למאבק בשחיתות! לא מדובר כבר בתיקי האלפים של ראש הממשלה, לא מדובר בשרים המורשעים בשוחד – שחוזרים לכהן באותו התפקיד, לא מדובר...

משאבי הטבע שלנו ולא של
הטייקונים

אנחנו מבהירים לראש הממשלה, לשרים, לחברי הכנסת ולכל הפקידים במשרד האוצר: לא הצבענו בבחירות האחרונות לא ליצחק תשובה ולא לאף טייקון אחר.

התנועה היא עצמאית, א-מפלגתית וקיימת שלא למטרות רווח.
מקורות המימון של התנועה הם דמי החבר של אלפי חבריה ותרומות פרטיות, וזאת על מנת לשמור על אי-תלות.

גלילה לראש העמוד